O skupině

about
Hudební skupina „IDENTITY“ vznikla pod křídly mezinárodní produkční agentury Nemoros. Název „IDENTITY“ naznačuje směr jejich originální umělecké tvorby, směřované nejen „teenegerům“, ale celé střední generaci. Členové skupiny „IDENTITY“ byli pečlivě vybráni na základě mnoha castingových kol. Hledali jsme originální směsici zpívajících a typově zajímavých umělců. Předností skupiny „IDENTITY“ je skvěle znějící „mnohohlas“. Jako jediní z mladých umělců umí doopravdy pracovat s vícehlasými vokály. Každý z členů skupiny je typologicky jiný. Jsme rozhodně připraveni způsobit mezi fanoušky syndrom nemalého kolektivního šílenství! Neděláme žádné kvalitativní kompromisy! Používáme nejnovější hudební a IT techniky, ovšem, s důrazem na přirozenost výsledku! Máme vlastní profesionální hudební a technický tým. Repertoár „IDENTITY“ tvoří většinou původní skladby, jejichž autorem je britský skladatel Andrew Murry. Nově spolupracujeme i s Jiřím Vidasovem a Viktorem Dykem, na českých verzích písních.
DSC02479f

Pavel Nedvěd

Pavel

Jmenuji se Pavel a jsem studentem 6. ročníku Pražské konzervatoře, obor populární zpěv.

Mezi mé záliby patří plavání, četba a samozřejmě hudba. Věnuji se jí od dětství a je mou životní náplní.

Rád přijímám výzvy a řídím se motem: „Když ti někdo servíruje citrony, vymačkej z nich limonádu“. Mám rád upřímnost, smích a lidi, kteří se posouvají kupředu na základě životních zkušeností.

DSC02492f

Patrik Malý

Patrik

Jmenuji se Patrik, je mi 20 let.

Pocházím z Jižní Moravy, ze Znojma.

V současné době studuji Českou zemědělskou univerzitu, obor podnikání a administrativa.

Hudbě se věnuji od 15 let, hraji na kytaru a rád vytvářím hudbu přímo na pódiu pomocí loop stationu.

V roce 2014 jsem se stal semifinalistou soutěže Hlas Československa. Tato zkušenost mě utvrdila v tom, že se chci hudbě dál věnovat profesionálně.

Mám rád legraci a pohodu.

DSC02438f

Martin Dufek

Marthy

Jmenuji se Martin, ale většina lidí mě zná pod přezdívkou Marthy. Jsem spontánní, bohémská duše milující umění v jakékoli podobě. Umění, jako pomyslné médium, je pro mě prostředkem k vyjádření svých pocitů a emocí.

Můj život je plný lásky a náhod. Nerad plánuji, mám rád překvapení. Rád poznávám vše nové.

Ve svém volném čase skládám písně a píšu texty. Hraji na kytaru, baskytaru, piano, ukulele a bicí.

Poslouchám vše. Nejraději mám však starší muziku a díky svým rodičům jsem vyrostl na kapelách, jako jsou The Doors, The Velvet Underground, Led Zeppelin, Pink Floyd, Queen a další. Blízká je mi i současná hudební scéna, především The Neighborhood, The 1975, 21 Pilots a spousta dalších.

Bloudím si světem, usmívám se a šířím lásku, bez které by byl svět příliš ošklivý a smutný.

DSC02463ff

Marek Relich

Mára

Jmenuji se Marek, je mi 22 let. Bydlím v Praze.

Zaměřuji se na současnou populární hudbu. Jedním z mých největších úspěchů patří umístění se ve finále soutěže Hlas Československa v roce 2014.

Kromě kapely Identity účinkuji v muzikálech divadla Hybernia v Praze v představení Sibyla královna ze Sáby a nově v rodinném muzikálu Leška Wronky Ferda mravenec.

Identity

Kontaktujte nás